Certyfikaty PDF

• SZKOŁA Z KLASĄ

W roku szkolnym 2002/2003 szkoła brała udział w akcji „Szkoła z klasą” organizowanej przez „Gazetę Wyborczą” oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego i na podstawie decyzji komisji przyjmującej sprawozdania otrzymała tytuł „Szkoły z klasą”, ponieważ:

• dobrze uczy każdego ucznia,
  • ocenia sprawiedliwie,
  • uczy myśleć i rozumieć świat,
  • rozwija społecznie,
  • pomaga uwierzyć w siebie,
  • przygotowuje do przyszłości.

• SZKOŁA OTWARTA NA UNIĘ EUROPEJSKĄ

Jury I edycji Ogólnopolskiego Plebiscytu „Złota Pięćdziesiątka Szkół Otwartych na Unię Europejską 2004” przyznało honorowy tytuł „Szkoły Otwartej Na Unię Europejską” naszej szkole za wyróżniającą się postawę w szerzeniu wiedzy o Unii Europejskiej.

• W roku szkolnym 2004/2005 szkoła brała udział w programie „Szkoła z klasą” CZYTAM, MYŚLĘ, DZIAŁAM i zdobyła nstp. certyfikaty:
  • LEGO - udowodniliśmy, że nasza szkoła uczy czytać ze zrozumieniem!
  • COGITO - nasi uczniowie myślą w sposób twórczy i krytyczny!
  • AGO - działania społeczne są naszą codziennością!

• SZKOŁA DBAJĄCA O BEZPIECZEŃSTWO

19 czerwca 2006r. otrzymaliśmy od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty certyfikat "Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo".
System podejmowanych przez nas działań na rzecz bezpieczeństwa został oceniony i uznany jako spełniający standardy jakości i efektywności.

• ŁAŃCUCH KREWNIAKÓW

8 kwietnia otrzymaliśmy certyfikat  "Łańcuch Krewniaków" poświadczający uczestnictwo szkoły w ogólnopolskiej akcji na rzecz promocji Honorowego Krwiodawstwa i Transplantacji w ramach kampanii społecznej Krewniacy. Kampania prowadzona jest przez Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi.

• ODZNAKA E-TWINNING

W roku 2008 szkoła nasza brała udział w projekcie e-twinning  pt. "Plants of my and your landscape" (Rośliny mojego i twojego krajobrazu). Parterem w projekcie była Scoala Media Statele  G. Bovio z Canosa  Włochy. Koordynatorami projektu ze strony polskiej była p. Maria Pecican i p. Barbara Kałańdziak (zdjęcia), a po stronie włoskiej Pan Nunzio Tango i Caterina Pinneli. W projekcie brali udział uczniowie klasy VIa i VIb.

Podczas projektu wykorzystując technologię komputerową uczniowie pisali e-maile, wymieniali zdjęcia przedstawiające roślinność regionów oraz zapoznali się z historią obu miast.

Powyższy projekt uzyskał odznakę  e-twinning.

• SZKOŁA DBAJĄCA O BEZPIECZEŃSTWO

W czerwcu 2010r. ponownie otrzymaliśmy od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty certyfikat "Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo".

• CERTYFIKAT OXFORD

W dniu 2.03.2012 szkoła nasza uzyskała certyfikat udziału w akcji "OXFORD w naszej szkole".
Potwierdza on, że szkoła dba o wysoki poziom kształcenia korzystając na lekcjach języka angielskiego z materiałów wydawnictwa Oxford University Press.